Trumpos naujienos
Pagrindinės naujienos
Paskutinis metų darbinis susitikimas š. m. gruodžio 1 d. individualios priežiūros darbuotojos dalyvavo pasitarime, jo metu buvo pasidalinta darbo su klientais problemomis, sprendžiami šiai dienai aktualūs socialiniai klausimai. Socialinio darbuotojo teikiamos paslaugos glaudžiai susijusios su etika ir vertybėmis, o pagarbūs santykiai su paslaugų gavėjais didina paslaugų gavėjų ir jų atstovų pasitikėjimą, todėl socialinio darbo organizatorė Lina Šiukšterienė pakvietė darbuotojas prisiminti socialinio darbuotojo etikos kodekso nuostatas. Pokalbio metu buvo aptarti socialinio darbo etikos principai, atsakomybė klientui, socialinio darbuotojo santykiai su bendradarbiais ir kt.
Socialinio darbo organizatorė Lina Šiukšterienė pakvietė darbuotojas dalyvauti Maltiečių organizuojamame renginyje – Kalėdiniame koncerte ,,Laiškas vienišam seneliui“, kuris vyks š. m. gruodžio 10 d. Šiauliuose prekybos ir laisvalaikio centre ,,Tilžė“. Nebūkime abejingi ir nepamirškime, kad šalia mūsų gyvena tūkstančiai pagalbos laukiančių vienišų senelių.

Informaciją parengė Lina Šiukšterienė.

Nuotraukos viešinimui sutikimas gautas.

Paprastos kasdienybės nepaprastos spalvos Nuostabiai gražią rudens dieną Bazilionų miestelyje, Bubių seniūnijoje, kartu su individualios priežiūros darbuotoja Gražina, kuri taip pat gyvena Bazilionų miestelyje, apsilankėme pas senjorę Feliciją. Vizito tikslas – pasikalbėti apie jai skirtas pagalbos namuose paslaugas, pasirašyti paslaugų teikimo sutartį.

Mus pasitiko labai maloni močiutė, kuri su šypsena veide pakvietė mus užeiti į savo jaukius namus. Bendravimas buvo labai šiltas ir nuoširdus. Felicija papasakojo apie savo ilgo gyvenimo kelią, patirtį, prisiminė tuos laikus, kai ji aktyviai dalyvavo bendruomenės renginiuose, išvykose. Močiutė ir šiandien domisi pasauliu, įvykiais Lietuvoje. Ją supančius žmones ji žavi kaip šviesi asmenybė.

Gražinos paprašyta nesikuklinti ir parodyti savo darbelius, močiutė atnešė mandalų spalvinimo knygas. Kartu pasidžiaugėme nuostabiais kūriniais. Močiutė jaučia malonumą iš paprasto buvimo – kasdienybės, susidedančios iš mažų darbelių bei kasdienių grožio pergalių, nes tai puikus būdas atsipalaiduoti, nusiraminti.

Atsisveikindamos padėkojome už šiltą, malonų priėmimą ir palinkėjome stipriausios sveikatos.


Informaciją parengė socialinio darbo organizatorė Lina Šiukšterienė

Nuotraukų viešinimui sutikimas gautas.

2022-09-04 baigėsi projektas „Įdomioji bokso istorija ir praktika su treneriu Vytautu Binkiu“
Šiaulių regiono bokso populiarinimo asociacija kartu su Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centru ir VšĮ „Aisčių bokso agentūra“ Kuršėnų mieste įgyvendino projektą „Įdomioji bokso istorija ir praktika su treneriu Vytautu Binkiu“.
Kuršėnuose rugpjūčio mėnesį įvyko 10 edukacinių sveikos gyvensenos mokymų – treniruočių bokso sporto tema. Mokymais buvo numatyta iš dalies spręsti Kuršėnų miesto gyventojų, vaikų, jaunimo, šeimų užimtumo, sveikos gyvensenos pasyvumo technologijų amžiuje problemą.
Projekto tikslas - vasaros metu įveiklinti vaikus, jaunimą ir visus norinčius propaguoti sveiką gyvenimo būdą, būti fiziškai aktyviems, skatinti domėtis šiuo metu Kuršėnų kraštui nebūdinga sporto šaka boksu, bokso istorija.
Šiaulių regiono bokso populiarinimo asociacija, bendradarbiaudama su Kuršėnų Pavenčių bendruomene ir bendruomenės pirmininke Ilona Keriene, laimėjo tęstinį projektą. Nemokamos bokso treniruotės Kuršėnuose tęsis!
© 2021 Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras.